Jdi na obsah Jdi na menu
 


FB - "Výsluha vs. právní stát"

Díky Jirkovi Kohoutovi se můžete od dnešního dne vyjadřovat ke zdanění výsluh, resp. k souběhu výsluh a platů na FB skupině http://www.facebook.com/group.php?gid=163607773653545

Cílem FB skupiny je SPOJIT SE a ZASTAVIT pokus o retroaktivní a diskriminační zdanění výsluhového příspěvku všemi možnými zákonnými prostředky!

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Wisdom Blood Intimidation Readings

(ABeittydot, 28. 7. 2018 19:51)

Pression arterielle est comment poupe votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur determination pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque age votre determination bat, il pompe le sang par de vos arteres a la flanerie de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/cialis-10-mg-comprime-pellicule/

zdanění výsluh

(Ing. Petr Böserle, 14. 8. 2015 11:05)

Souhlasím, že zdanění této sociální dávky je protiprávní a podpořím jakoukoliv formu na zrušení této Kalouskovy prasárny.
Stát se ale jistě bude bránit "všemi" prostředky.
Což takhle podat žalobu na Kalouska o doplacení tohoto zdanění všem oprávněným osobám a to zpětně? Myslím si, že si to plně zaslouží.

Souběh platů

(Petr Kozák, 25. 1. 2012 10:05)

V zaměstnání mi sdělili,že si musím vyplňovat daňové přiznání sám jelikož mám další zdanitelný příjem nad 6000,-kč/měs.Jak to tedy je,vystaví mi někdo potvrzení nebo mě bude nahánět FÚ za neuvedení dalšího zdanitelného příjmu-výsluha

Zajímavé video

(Veterán, 10. 3. 2011 1:41)

http://www.s-p-q-r.wz.cz/vlada.wmv

K výsluze

(paul, 26. 9. 2010 16:58)

Bude-li schváleno zdanění výsluh, pak podle mého názoru
povinnost uhradit tuto daň budou mít příslušná ministerstva, anebo budou muset o tuto částku jednotlivé
výsluhy navýšit, jelikož výše výsluhového příspěvku je stanovena zákonem. Jakákoliv změna tohoto plnění ze strany státu by byla možná pouze na základě změny zákona o služebním poměru a to pouze pro budoucí příjemce těchto náležitostí. V tomto smyslu je také třeba,aby postupovaly odborové organizace jednotlivých sborů.

Re: K výsluze

(Frog, 9. 11. 2010 14:33)

Kéž bys měl pravdu, ale skutečnost zdá se mi bude zcela jiná. Nikdo za nás platit nic nebude.

ústavní stížnost

(Jiřík, 1. 10. 2010 20:44)

Vážení kolegové a přátelé.
Oslovil jsem poslance p. Sobotku a p. Škromacha a požádal jsem, aby v souvislosti s prohlášením, že ČSSD podá ústavní stížnost ohledně zdanění příspěvku státu ke stavebnímu spoření, podali taktéž ústavní stížnost ve věci zdaňování již přiznaných výsluhových náležitostí. Zdůraznil jsem, že se jedná o podobný právní problém. Ozval se mi p. Škromach a odpověděl toto :
Dobrý den,
děkuji za Váš námět, který určitě uplatníme. Ústavní stížnost lze podat až v případě, že bude tento návrh zákona schválen a platný.
Hezký den
Zdeněk Škromach